Švédsko – Cykelvasan 90, letecký zájezd

Trasa 94 km, cyklozávod se koná 14/08/2021.

Oblíbený závod Cykelvasan 90 je jedním ze tří tradičních závodů seriálu Vasaloppet, který se již od roku 2009 koná za účasti mnoha příznivců z celého světa! Start cyklozávodu je v Sälenu a vede všemi známými místy tradičního Vasaloppetu až do cílové Mory. Závod je opravdovou výzvou, jezdí se na 87,1 km lesních cest/štěrku a na 6,9 km asfaltu. Vyměňte lyže za kola a pojeďte s námi i v létě!

Startovní čísla na Cykelvasan 90 máme k dispozici!

  • 4 noci ubytování se snídaní (Orsa, cca. 15 km od cíle závodu, 2- a 3-lůžkové pokoje se spol. příslušenstvím na chodbě, 2 plně vybavené kuchyňky k dispozici, jídelna, na místě možnost doobjednání večeří, terasa, úschovna kol) vč. startovního čísla a dopravy.
  • 11.08. – 15.08.202121.900 Kč + aktuální cena letenky (nyní cca. 5.000 Kč) + poplatek za kolo, které musí být uloženo v krabici/vaku (event. je možné si kolo individuálně vypůjčit – nutno předem rezervovat v Orse/Moře)
  • Na start přímé autobusové spojení (jízdné na bus není zahrnuto v ceně), na transfery z/na letiště k ubytování a na registraci k dispozici mikrobus 8+1, technický doprovod.
  • Pořadatel si účtuje poplatky za změnu osobních údajů – jména apod. (např. za původního majitele startovního čísla, který se nezúčastní ze zdravotních důvodů závodu a dal tak své číslo k dispozici). Výše poplatku je závislá na termínu změny údajů.
  • Pořadatel vyžaduje na místě při registraci předložení lékařského potvrzení o zdravotní způsobilosti účasti na závodu.

Min. počet přihlášených je 7 osob. Odlet z Prahy.